BOSS, TOMEK - Podstawowy kształt kubków w naszej ofercie. - Eurokubek

Przejdź do treści

Menu główne:

BOSS, TOMEK - Podstawowy kształt kubków w naszej ofercie.

OFERTA > Kubki grawerowane
Chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasz niesamowity produkt reklamowy - KUBEK GRAWEROWANY. Jego wyjątkowość polega na tym, że “nadruk” na jego powierzchni jest kolorowy oraz trójwymiarowy. Grawerowanie powoduje, że obraz oddziałuje nie tylko na zmysł wzroku, ale również na zmysł dotyku.
Kubeczki wykonujemy już od JEDNEJ sztuki. W przypadku zamówienia większej ilości kubków możemy na każdym z nich umieścić inną personalizację. Umieszczenie na kubkach różnych informacji personalizacyjnych: imienia, pseudonimu, numeru telefonu lub innych informacji, nie ma wpływu na wartość zamówienia. Daje to szereg nowych, niespotykanych możliwości, o których dotychczas można było sobie tylko pomarzyć. Ręcznie wykonywane kubki posiadają zdecydowanie większą wartość.
Impreza sportowa, kulturalna - KUBEK z logo imprezy, datą i imieniem uczestnika, miejscem zajętym w klasyfikacji będzie fantastyczną pamiątką, pokazywaną znajomym.

Spotkanie towarzyskie “po latach” - taki KUBEK będzie równie miłą, niecodzienną i pieczołowicie przechowywaną w domu na honorowym miejscu pamiątką.

Akcja promocyjna - KUBEK z imieniem Państwa Klienta oraz Waszym logo też powinien okazać się wielkim zaskoczeniem. Będzie z całą pewnością demonstracją Waszego szacunku dla Klienta.
Wszystko zależy od Państwa inwencji twórczej i pomysłowości ...
My jedynie stwarzamy Wam możliwości i służymy pomocą w realizacji ciekawych pomysłów ...
Dostępna kolorystyka
kubków Adrian,
BOSS, TOMEK.
Przy zamawianiu prosimy mieć na uwadze to, że kubki są wykonywane ręcznie oraz to, że rygor produkcji wymaga czasu (konieczność wielokrotnego mycia i suszenia), przez co technologicznie potrzebujemy więcej czasu na realizację zamówień. Większość zamówień realizujemy w przeciągu 7-14 dni od chwili wpłynięcia zamówienia oraz zatwierdzenia projektu.
ABAKUS centrum reklamy

70-660 Szczecin, ul. Gdańska 4, (wjazd na Wyspę Pucką)
Tel. biuro +48 503 55 45 10
Tel. grafik +48 605 66 22 25
NIP 839 002 34 43
Informacje dla Klienta: REGULAMIN - POLITYKA PRYWATNOŚCI
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego