Słoiki z grawerunkiem (zamknięcie typu Weck). - ABAKUS - Grawerowane Artykuly Reklamowe - Szczecin - Tel. 605 66 22 25

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Słoiki z grawerunkiem (zamknięcie typu Weck).

OFERTA > Inne Art. grawer.
 

Słoiki grawerowane polecamy jako opakowania produktów kuchni regionalnych przeznaczonych do sprzedaży dla szerokiej rzeszy turystów w skansenach oraz restauracjach serwujących dania regionalne. Mogą stanowić ekskluzywne opakowania do: miodów, przetworów owocowych czy smalcu. Dzięki takiemu opakowaniu otrzymacie Państwo bardzo ciekawy upominek reklamowy. Produkty w tych opakowaniach mogą być pasteryzowane.

W procesie grawerowania słoików typu Weck nie stosuje się żadnych środków chemicznych, przez co nie traci się atestów do stosowania z żywnością. Szklane opakowania grawerowane posiadają jednocześnie funkcję dekoracyjną, jak i pamiątkową. Przy zamówieniu dla jednego Klienta bierze się pod uwagę łączną ilość wszystkich słoików, bez względu na pojemność oraz treść, jaka ma zostać wygrawerowana.

W ofercie posiadamy słoiki o ozdobnym zamknięciu z niklowaną klamrą oraz gumką typu Weck. Oferujemy cztery pojemności 200 ml, 500 ml, 1100 ml oraz 1600 ml, przy czym największe z nich oferujemy jedynie jako czyste (bez grawerunku). Słoiki wykonane są ze szkła przeźroczystego. Gumowe uszczelki bywają w różnych kolorach: czerwonym i białym. Nie mamy możliwości zagwarantowania konkretnego koloru dla danego zamówienia, ponieważ leży to w gestii naszego dostawcy i jego stanów magazynowych.

 

Słoiki czyste, bez grawerunku (zamknięcie typu Weck).

 

W związku z dość dużym zainteresowaniem naszych Klientów zakupem czystych słoików typu Weck, wprowadzamy taką możliwość. Wszystkie słoiki posiadają certyfikaty pozwalajace na kontakt z żywnością. Proponujemy słoiki w 5 najbardziej popularnych pojemnościach i kształtach. Słoiki są pakowane w zgrzewki, zawierające różne ilości sztuk. Minimalna ilość zamówienia jest pochodną pełnych zgrzwek i została podana w tabeli poniżej. Prosimy zamawiać zawsze wielokrotność pełnych zgrzewek. Oczywiście dotyczy to jedynie zamówień słoików bez grawerunku.

SŁOIK

Wysokość
słoika

Średnica
otworu

Ilość słoików
w zgrzewce
Minimalna ilość
(bez graweru)

200 ml

85 mm

80 mm

15 szt
105 szt

500 ml

110 mm

90 mm

8 szt
104 szt
500 ml (wysoki) 145 mm 75 mm
12 szt
108 szt

1100 ml

180 mm

90 mm

6 szt
102 szt

1600 ml

190 mm

90 mm

6 szt
102 szt

Minimalna ilość zamówienia jest pochodną wielokrotności pełnych zgrzewek !!!

Ilości te dotyczą tylko zamówień słoików bez graweru !!!

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego